Vánoční relaxační balíček 1

Zpříjemněte si zimní večery s našim relaxačním balíčkem,který vás překvapí jedinečnou vůní masážní svíčky se kterou zažijete neopakovatelné romantické zážitky, s koupelovým olejem po kterém bude vaše pokožka sametově jemná, pružná a vyživená, koupelová sůl vás přivede do světa pohody a relaxace.

- přírodní produkt

- zboží skladem

- ihned k dodání

Ve vánočním balíčku naleznete

569,00 Kč

svicka

MASÁŽNÍ SVÍČKA

Bolí vás celé tělo, a vy se ne a ne dostat na masáž. Proč to ale nezkusit s partnerem? Dáme vám pár užitečných rad, jak se vzájemně uvolnit po dlouhém dni a třeba i začít slibnou předehru...

Během masáže se uvolňující vonné kompozice působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní hektické době, plné stresu, ať již se jedná o fyzický, pracovní či emoční, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak tyto stavy eliminovat. Romantické světlo svíčky, vůně uklidňujících či naopak povzbuzujících ingrediencí spolu s masáží teplým olejem dokonale uvolní tělo i mysl.

Složení: sojový olej kosmetické kvality , konopný olej , kokosový olej ,bambucké máslo , včelí vosk , slunečnicový olej , olej ze sladkých mandlí , přírodní vitamin E a vonný olej.

Obsah: 150 ml Celková hmotnost: 350 g

olej

KOUPELOVÝ OLEJ

Koupelové oleje budou Vaši pokožku chránit před vysušením způsobeném účinkem chloru ve vodě. Koupelový olej obsahuje vysoké procento čistých rostlinných silic.Pomůžeme vám ukončit náročný den. Blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy.

Výška: 15,5 cm Šířka: 7,5 cm Hloubka: 3 cm Obsah 120 ml. Celková hmotnost 360g.

Složení: Minerální olej , sojový olej , mořská sůl , sušená rostlina , olivový olej , aroma.

KOUPELOVÁ MOŘSKÁ SŮL

Mořská koupelová sůl prospívají našemu zdraví, je bohatá na minerály a blahodárně působí na pokožku. Je v ní totiž obsaženo v podstatě všechno, co náš organismus ozdraví, potěší i povzbudí. Mořská voda obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků, jako například vápník, hořčík, sodík, železo, jód, brom, draslík atd. Kombinace těchto cenných látek lidský organismus nabíjí a obnovují jeho rovnováhu.

Látky obsažené v mořské vodě pronikají pokožkou, dokáží stimulovat látkovou výměnu organismu a zrychlit krevní oběh. Mořská sůl působí antibakteriálně, urychluje tak hojení ran a kůži celkově regeneruje.

Výška: 21,5 cm Šířka: 10 cm Hloubka: 3,5 cm Obsah 300 g.

Celková váha 620g.

Složení: Minerální mořská sůl, aroma.