Co je masážní svíčka ? 

Masážní svíčka, pojem poněkud nezvyklý, ale velmi výstižný. Na první pohled ničím nepřekvapí. Po zapálení hoří klidným příjemným plamenem, který uvolňuje do ovzduší aromatické látky a mění voskovou hmotu svíčky v masážní olej. Tento „ztužený“ olej má skutečně vzhled vosku, ale působením tepla plamene se mění v ideální masážní médium s obsahem mnoha aktivních látek.Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje,který má teplotu pouhých 34,9 °C nijak nemění jeho vlastnosti. 

Během masáže se uvolňující vonné kompozice působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní hektické době, plné stresu, ať již se jedná o fyzický, pracovní či emoční, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak tyto stavy eliminovat. Romantické světlo svíčky, vůně uklidňujících či naopak povzbuzujících ingrediencí spolu s masáží teplým olejem dokonale uvolní tělo i mysl. 

 

CO VÁM NAŠE MASÁŽNÍ SVÍČKA PŘINESE ? 

- vzrušující a smyslné zážitky

- nepoznané romantické okamžiky

- světlo svíčky s intimní vůní

- atmosféru k milostné předehře

- erotické masáže

- relaxace, aroma a teplo ze svíčky bude přínosem pro naše smysly

 

ÚČINKY MASÁŽNÍ SVÍČKY 

- poskytuje pokožce dlouhodobou jemnost a hydrataci

- vyživuje a hydratuje pokožku a je bohatá na vitamin E

- zlepšuje pokožku v oblastech postižených celulitidou a striemi

- regenerace svalů

- fyzioterapeutické a antioxidační vlastnosti

- relaxace

- ozdravení pokožky

- 100 % přírodní

 

SLOŽENÍ 

sojový olej kosmetické kvality , konopný olej , kokosový olej ,bambucké máslo , včelí vosk , slunečnicový olej , olej ze sladkých mandlí , přírodní vitamin E a vonný olej.